Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازاریابی معرف چگونه کار می‌کند؟

یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی عملکرد، بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) است که در آن بازاریاب فروش مجازی به تبلیغ محصولات و خدمات شرکت دلخواه خود می‌پردازد و برای هر فروش و یا جذب مخاطب هدفمند (شخصی که پس از ورود به سایت تبلیغ‌ کننده فرم ثبت‌نام پر کند) پاداش و یا حق کمیسیون دریافت می‌کند.

  • بازاریابی معرف
  • تبلیغ دهنده
  • ثبت نام
  • ایجاد پیشنهاد
  • تبلیغ رایگان
  • پرداخت پاداش
از
بازاریابان
تبلیغات
بازاریابان معرف
خود بیشترین بهره را ببرید و از توسعه کسب و کارتان لذت ببرید.

معیارهای سنجش در بازاریابی معرف

CPC

پرداخت به ازای هر کلیک (CPC) هنگامی که مشتری برروی آگهی کلیک می‌کند.

CPM

پرداخت به ازای هر هزار بیننده (CPM) هزینه پرداختی و پاداش بستگی به تعداد دفعاتی دارد که کاربران آگهی را مشاهده می‌کنند.

CPA

پرداخت به ازای هر عمل (CPA) هنگامی انجام می‌شود که تبدیل صورت پذیرد.

CPL

پرداخت به ازای جذب مشتری بالقوه (CPL) هنگامی که یک مشتری اطلاعات تماس خود را وارد می‌کند.

سهم از درآمد

پاداشی که به بازاریاب معرف در ازای هر فاکتور بازدیدکننده تعلق می‌گیرد.

CPS

پرداخت به ازای هر فروش (CPS) هنگامی انجام می‌شود که فروش انجام شده باشد که معمولا با تعیین مبلغی از قبل به عنوان پاداش انجام می‌شود.

مزایای بازاریابی معرف

با هزینه پایین شروع کنید

راه‌اندازی برنامه بازاریابی معرف نیازی به صرف هزینه‌های گزاف ندارد و شما می‌توانید با هزینه پایینی این سیستم بازاریابی را شروع کنید.

بازاریابی عملکرد-محور و عدم پرداخت هزینه تبلیغات

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های بازاریابی معرف این است که تبلیغ‌دهنده به هیچ‌وجه برای تبلیغی که نتیجه‌ای نداشته و منجر به فروش نشده است هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. زیرا بازایابان فروش مجازی تنها در صورتی پاداش می‌گیرند که بتوانند ترافیک قابل توجهی را به سایت آن‌ها هدایت کنند.

ترافیک اضافی

تبلیغاتی که بازایاب فروش مجازی انجام می‌دهد ترافیک زیادی را به سایت تبلیغ‌دهنده هدایت می‌کند. هرچند همه این افراد از سایت خریداری نمی‌کنند اما این امکان فراهم می‌شود تا سایر صفحات سایت تبلیغ‌دهنده و نیز محصولات و خدماتی که ارائه می‌کند دیده شود.

عدم نیاز به استخدام کارمندان

با استفاده از این روش شما سرمایه خود را برای دپارتمان فروش ذخیره می‌کنید و نیازی نیست زمانی که فروش پایین است به کارمندان زیادی حقوق پرداخت کنید. تنها زمانی که فروش انجام می‌شود به بازاریاب فروش مجازی حق پاداش پرداخت می‌کنید.

شانس بالای دیده شدن

تعداد زیادی از مشتریان علی‌رغم برنامه‌های مختلف بازاریابی سایت شما را پیدا نمی‌کنند. پس چرا با استفاده از برنامه بازاریابی معرف این شانس را بالا نبرید؟ بازاریابان فروش مجازی به طور قطع برنامه‌ها و ایده‌های مختلفی برای نحوه فروش محصولات و خدمات شما خواهند داشت.

رتبه بندی‌ بهتر صفحه

لینکهای داخلی نقش بسیار مهمی را در بالا بردن رتبه‌بندی صفحات سایت و رتبه‌بندی کلی موتورهای جستجوگر ایفا می‌کنند. بازاریابی معرف این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا کیفیت لینک‌های داخلی را افزایش دهید.

ترافیک اضافی

تبلیغاتی که بازایاب فروش مجازی انجام می‌دهد ترافیک زیادی را به سایت تبلیغ‌دهنده هدایت می‌کند. هرچند همه این افراد از سایت خریداری نمی‌کنند اما این امکان را فراهم می‌شود تا سایر صفحات سایت تبلیغ‌دهنده و نیز محصولات و خدماتی که ارائه می‌کند دیده شود.

بازاریابی عملکرد عدم پرداخت هزینه تبلیغات

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) این است که تبلیغ‌دهنده به هیچ‌وجه برای تبلیغی که نتیجه‌ای نداشته و منجر به فروش نشده است هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. زیرا بازایابان فروش مجازی تنها در صورتی پاداش می‌گیرند که بتوانند ترافیک قابل توجهی را به سایت آن‌ها هدایت کنند.

شروع بدون هزینه

راه‌اندازی برنامه بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) نیازی به صرف هزینه‌های گزاف ندارد و شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای این سیستم بازاریابی را شروع کنید.

شانس بالای دیده شدن

تعداد زیادی از مشتریان علی‌رغم برنامه‌های مختلف بازاریابی سایت شما را پیدا نمی‌کنند. پس چرا با استفاده از برنامه بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) این شانس را بالا نبرید؟ بازاریابان فروش مجازی به طور قطع برنامه‌ها و ایده‌های مختلفی برای نحوه فروش محصولات و خدمات شما خواهند داشت.

ابزاری قدرتمند

سیمابان با ارائه پنل کاربری قدرتمند به تبلیغ دهندگان، امکانات و اطلاعات ویژه‌ای به آن‌ها می‌دهد. این آمارهای تحلیلی برای بهینه سازی وبسایت تبلیغ دهندگان مفید خواهد بود. همچنین با معرفی محصولات خود می‌توانید برنامه‌هایی برای برندینگ خود پیاده سازی کنید.

عدم نیاز به استخدام کارمندان

سرمایه خود را برای دپارتمان فروش ذخیره می‌کنید و نیازی نیست به کارمندان زیادی زمانی که فروش پایین است حقوق پرداخت کنید. تنها زمانی که فروش انجام می‌شود به بازاریاب فروش مجازی حق پاداش پرداخت می‌کنید.

افزایش درآمد

فروش تابعی از دیده شدن است. اگر محصول خوبی دارید که باور دارید در صورت دیده شدن میتواند به خوبی بفروشد پس در آمدتان هم افزایش خواهد یافت، همچنین با وفادار سازی مشتریانی که از طرف سیمابان به سمت شما می آیند درآمدتان هر روز بیشتر خواهد شد.

جلوگیری از تقلب

تیم امنیتی سیمابان با استفاده الگوریتم‌های پیشرفته از هر گونه سوء استفاده و تقلب جلوگیری می‌کند. این تیم با پیمایش روال‌های تبدیل اطمینان حاصل می‌کند که فقط برای مشتریان واقعی پرداخت انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید قوانین و مقررات سیمابان را بخوانید.

مدیریت بازاریابان مجازی

می‌خواهید تنها روی کیفیت پیشنهادات خود تمرکز داشته باشید؟ ما هوایتان را داریم. تیم پشتیبانی سیمابان روابط بازاریابان فروش مجازی را مدیریت می‌کند و شما به عنوان تبلیغ دهنده می‌توانید با فراغ بال فقط بر روی اهداف خود متمرکز شوید.

بازاریابی معرف چگونه کار می‌کند؟

یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی عملکرد، بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) است که در آن بازاریاب فروش مجازی به تبلیغ محصولات و خدمات شرکت دلخواه خود می‌پردازد و برای هر فروش و یا جذب مخاطب هدفمند (شخصی که پس از ورود به سایت تبلیغ‌ کننده فرم ثبت‌نام پر کند) پاداش و یا حق کمیسیون دریافت می‌کند.

تبلیغ دهنده در سیمابان کیست؟!

تبلیغ دهنده از طریق سامانه بازاریابی معرف سیمابان، محصولات و یا خدمات خود را به‌عنوان پیشنهاد در سامانه ثبت می‌‌کند تا بازاریاب معرف با تبلیغ رایگان آن‌ پیشنهاد در رسانه خود، کاربران را تشویق به خرید کند و در صورت خرید کاربر پاداش دریافت کند.

چگونه در سیمابان ثبت نام کنید؟

برای استفاده از سیمابان ابتدا در سامانه ثبت‌نام ‌‌کنید. شما برای ثبت‌نام در سامانه سیمابان به‌عنوان تبلیغ دهنده، درخواست همکاری را ارسال می‌‌کنید و پس از آن‌‌که شرکت‌‌تان توسط کارشناسان ما بررسی و تایید شد، دسترسی‌ کامل به شما داده می‌‌شود و می‌‌توانید با استفاده از سیمابان تبلیغ رایگان و فروش بیشتر را آغاز نمایید.

چگونه در سیمابان پیشنهاد فروش بسازید؟

پس از ثبت‌نام شما می‌‌توانید محصولات یا خدمات خود را به‌عنوان یک پیشنهاد در سامانه سیمابان ثبت کنید، تا بازاریابان معرف بتوانند با دریافت لینک پیشنهاد شما به تبلیغ برای پیشنهاد شما بپردازند.
یک پیشنهاد می‌‌تواند به همراه خود خلاقه‌های مورد نیاز بازاریابان معرف را داشته باشد مانند صفحات فرود مختلف، گیف، بنر‌های مختلف و… تا بازاریاب معرف با استفاده از خلاقه‌‌ها به آسانی بتواند محصول شما را تبلیغ کند.

تبلیغات رایگان سیمابان چگونه کار می‌‌کند؟

بازاریابان معرف پس از دریافت لینک معرف با استفاده از خلاقه‌ها، سعی‌ در فروش محصول شما به روش‌های مختلف می‌‌کنند، تبلیغ رایگان و دریافت پاداش در ازای فروش محصول هدف آن‌هاست.

ارائه دادن اطلاعات کامل در مورد محصول، مخاطبین هدف، چگونگی معرفی‌ آن‌، ویژگی‌‌های محصول و… راهکار‌ی‌ است که شما می‌‌توانید به بازاریاب معرف عرضه کنید که به دنبال خود، بازخورد بیشتر و مؤثرتری را به همراه خواهد داشت.

پرداخت پاداش سیمابان چگونه کار می‌‌کند؟

رهگیری لینک‌های معرف و کاربران ارجاعی آن‌ها از طریق سیمابان، به شما این امکان را می‌‌دهد تا در صورت نتیجه ‌بخش بودن تبلیغ محصول شما توسط بازاریاب معرف، پاداش از پیش تعیین ‌شده در پیشنهاد خود را به بازاریاب بدهید و چرخه برنده – برنده – برنده میا‌‌ن تبلیغ دهنده (تبلیغ رایگان و پرداخت پس از نتیجه) و بازاریاب معرف (درآمد مستمر و بیشتر از طریق مشارکت در فروش) و مشتری (دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر از محصول مورد نظر خود) به وجود خواهد آمد.

برای شروع کار ثبت نام کنید

اطلاعات زیر را کامل کنید. با شما تماس خواهیم گرفت.

لطفا صبر کنید

اطلاعات را به حرف بیاورید

دانستن اینکه کدام پیشنهاد با توجه به مخاطبین مورد نظرتان برای شما بیشترین بازخورد را خواهد داشت، آسان نیست. ما باور داریم که داده‌ها با صدای بلند حرف می‌زنند و هر عددی هر چقدر هم کوچک برای کسی که گوش شنیدن داشته باشد با معنی است. با جزییات آمار بدست آمده از بستر سیمابان می‌توانید صدای اعداد را رسا‌تر بشنوید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.