Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازاریابی معرف چگونه کار می‌کند؟

یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی عملکرد، بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) است که در آن بازاریاب معرف به تبلیغ محصولات و خدمات شرکت دلخواه خود می‌پردازد و برای هر فروش و یا جذب مخاطب هدفمند (شخصی که پس از ورود به سایت تبلیغ‌کننده فرم ثبت‌نام پر کند) پاداش و یا حق کمیسیون دریافت می‌کند.

  • بازاریابی معرف
  • بازاریاب معرف
  • ثبت نام
  • انتخاب محصول
  • لینک بازاریابی معرف
  • دریافت پاداش
از
ترافیک وب‌سایت
فالورهای اینستاگرام
فالورهای تلگرام
دوستان فیسبوک
فالورهای توئیتر
خود بیشترین بهره را ببرید و از توسعه کسب و کارتان لذت ببرید.

معیارهای سنجش در بازاریابی معرف

CPC

پرداخت به ازای هر کلیک (CPC) هنگامی که مشتری برروی آگهی کلیک می‌کند.

CPM

پرداخت به ازای هر هزار بیننده (CPM) هزینه پرداختی و پاداش بستگی به تعداد دفعاتی دارد که کاربران آگهی را مشاهده می‌کنند.

CPA

پرداخت به ازای هر عمل (CPA) هنگامی انجام می‌شود که تبدیل صورت پذیرد.

CPL

پرداخت به ازای جذب مشتری بالقوه (CPL) هنگامی که یک مشتری اطلاعات تماس خود را وارد می‌کند.

سهم از درآمد

پاداشی که به بازاریاب معرف در ازای هر فاکتور بازدیدکننده تعلق می‌گیرد.

CPS

پرداخت به ازای هر فروش (CPS) هنگامی انجام می‌شود که فروش انجام شده باشد که معمولا با تعیین مبلغی از قبل به عنوان پاداش انجام می‌شود.

مدیران بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) / مدیران فروش صادق و وفادار

مدیران فروش صادق و وفادار تیم حرفه‌ای سیمابان، با ارائه کارآمد‌ترین ابزارهای تبلیغاتی و پیشنهادات فروش متناسب با منطقهٔ جغرافیایی، ترافیک وب‌سایت شما را به فروش بیشتر و رشد برند شما سوق می‌دهد.

لینک‌های به روز با قابلیت تشخیص مکان‌های جغرافیایی

به‌روزرسانی لینک‌ها و اطلاعات جغرافیایی موجود در رسانهٔ ما به‌صورت روزانه، سبب می‌شود که تمامی ترافیک موجود، به‌سوی پیشنهاد فروشی که متناسب با منطقهٔ جغرافیایی شما هدایت شود.

اولین سیستم بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) در ایران

سیمابان اولین و تنها سرویس بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) در ایران است که با استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا به کسب‌وکار‌ها و بازاریابان کمک می‌کند تا بیشترین سود را از فعالیت‌های آنلاین خود ببرند.

گزارشات بی‌نقص و به‌روز

بستر اطلاعاتی مبتکرانه، مدرن و به‌روز سیمابان به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از گزارشات از پیش طراحی‌شده و مختص به خودتان، آمار مربوط به وب‌سایت خود را در لحظه و به شیوه‌ای واقع‌گرایانه به دست آورید.

فرصت‌های جانبی برای کسب درآمد

به همراه هر پیشنهاد فروشی که توسط سیمابان ارائه می‌شود فرصت‌های متنوع دیگری نیز برای کسب درآمد در اختیار شما قرار می‌گیرد. به زبان دیگر تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا حداکثر سود را بدست آورید.

تبلیغات طراحی شده با مهارت و تخصص

شرکت سیمابان مجموعه‌ای از کمپین‌های تبلیغاتی را توسط تیم متخصص خود در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این امکان را می‌دهد که بدون اتلاف وقت برای کمپین‌های ناکارآمد بیشترین بهره را از زمان و فعالیت‌های خود ببرید.

ابزارهای قدرتمند و کاربردی سیمابان

سیمابان به شما این امکان را می‌دهد که در لحظه، کمپین خود را از طریق دسکتاپ و موبایل، بررسی کنید. به‌علاوه می‌توانید با استفاده از ابزارهای اختصاصی و قدرتمند ما همواره در مسیر کسب درآمد بیشتر پیش بروید.

رابط کاربری موبایل

نرم‌افزار سیمابان به شیوه‌ای طراحی‌شده است که قابلیت اجرا در دستگاه‌های مختلف را دارا می‌باشد. بنابراین در هر شرایطی، می‌توانید از طریق دسکتاپ یا موبایل/تبلت روی کمپین خود کنترل کامل داشته باشید.

رابط نرم‌افزاری API برای علاقه‌مندان

درصورتی‌که به حوزهٔ تکنولوژی علاقه دارید، با استفاده از رابط نرم‌افزاری API سیمابان می‌توانید ساختار متناسب با نیاز خود را توسعه دهید. این سطح از کنترل فرصت‌های نامحدودی را برای شما فراهم می‌آورد.

بازاریابی معرف چگونه کار می‌کند؟

یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی عملکرد، بازاریابی معرف (Affiliate Marketing) است که در آن بازاریاب معرف به تبلیغ محصولات و خدمات شرکت دلخواه خود می‌پردازد و برای هر فروش و یا جذب مخاطب هدفمند (شخصی که پس از ورود به سایت تبلیغ‌کننده فرم ثبت‌نام پر کند) پاداش و یا حق کمیسیون دریافت می‌کند.

بازاریاب معرف در سیمابان چه کسی است؟

صاحبان وب‌سایت‌ها یا رسانه‌های آنلاین اجتماعی که روزانه مقدار قابل‌توجهی بازدیدکننده دارند می‌توانند به جمع بازاریابان معرف خدمات و محصولات شرکت‌های معتبر بپیوندند. سیمابان رابطی میان تبلیغ دهندگان و بازاریابان معرف است و رابطه میان بازاریابان معرف و تبلیغ دهندگان را با مدیریت عملکرد کاربران و پیگیری پرداخت‌ها به عهده خواهد داشت.

چگونه در سیمابان ثبت نام کنید؟

ثبت‌نام به‌عنوان بازاریاب معرف در سیمابان شامل دو مرحله است، در مرحلهٔ اول شما فرم اطلاعات عمومی را پر کرده و درخواست همکاری را ارسال می‌کنید. پس از تایید ایمیل، شما به برنامه دسترسی خواهید داشت، اما برای دسترسی کامل نیاز دارید تا مرحله تکمیلی ثبت‌نام را که شامل اعلام رسانه شماست، انجام دهید.

پس از تایید شما می‌‌توانید به‌ تمامی بخش‌های پنل کاربری دسترسی داشته باشید.

کدام محصول را در سیمابان انتخاب کنید؟

با شناخت کامل از مخاطبان و جامعۀ هدف خود در رسانه مورد استفاده، به جست و جو در میا‌‌ن پیشنهاد‌های ارائه ‌شده توسط تبلیغ دهندگان می‌‌پردازید و پیشنهاد موردنظر خود را انتخاب می‌کنید.

پس از طی‌ مراحل انتخاب پیشنهاد، لینکی دریافت می‌کنید که با استفاده از آن‌ بازاریابی معرف را آغاز خواهید کرد.

لینک بازاریابی معرف سیمابان را چگونه استفاده کنید؟

لینک بازاریابی معرف برای یک پیشنهاد می‌‌تواند به طرق مختلفی‌ انجام شود: یک بنر، رپرتاژ آگهی‌، تبلیغات کلیکی یک کمپین، یک پست در شبکه‌های اجتماعی و یا یک مقاله قیاسی نمونه‌های مشابه. می‌تواند یک پیشنهاد ساده به یک دوست باشد و یا یک وب‌سایت فروشگاهی.

چگونگی انجام این نوع بازاریابی، ویژگی‌‌ها و راهکار‌های بسیار دارد که ما در سیستم آموزشی سیمابان تمامی‌ آن‌ها را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه در سیمابان درآمد زایی کنید؟

هدف شما فروش، ایجاد سرنخ بازاریابی برای محصول و یا خدمات تبلیغ دهنده است، تا در ازای آن‌ پاداش خود را دریافت کنید. نتیجه لینک معرف استفاده ‌شده توسط شما، جذب کاربران و علاقه‌مندان و تشویق آن‌ها برای خرید آن‌ محصول و یا خدمات است.

طول عمر هر لینک می‌‌تواند از دو ماه تا همیشه متفاوت باشد که بر اساس نیاز تبلیغ دهنده مشخص می‌‌گردد. از همین رو تا زمانی‌ که لینک شما فعال است، به ازای هر خرید یا تکمیل درخواست، پاداش دریافت خواهید کرد که همان حق پاداش معرفی‌ نیز است. شما با استفاده از سامانه بازاریابی معرف سیمابان می‌‌توانید به درآمدی مستمر برسید.

اطلاعات را به حرف بیاورید

دانستن اینکه کدام پیشنهاد با توجه به مخاطبین مورد نظرتان برای شما بیشترین بازخورد را خواهد داشت، آسان نیست. ما باور داریم که داده‌ها با صدای بلند حرف می‌زنند و هر عددی هر چقدر هم کوچک برای کسی که گوش شنیدن داشته باشد با معنی است. با جزییات آمار بدست آمده از بستر سیمابان می‌توانید صدای اعداد را رسا‌تر بشنوید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.